Islandora (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Name
gu: નામ

en: Node
gu: નોડ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી

en: There is no @entity_type yet. @add_link
gu: કોઈ @entity_type હજુ સુધી નથી. @add_link
