Islandora (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: file
nn: fil

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: Index
nn: Indeks

en: File system
nn: Filsystem

en: - All -
nn: - Alle -
