Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
