Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Authored by
lv: Autors

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Model
lv: Modelis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Binary
lv: Binārais

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
