Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana
