Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›
