Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
