Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Binary
az: İkili

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
