Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›
