Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Menu link
et: Menüülink

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Authored by
et: Autor

en: Model
et: Mudel

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Binary
et: Binaarandmed

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
