Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Binary
fi: Binääri

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: The time that the node was created.
fi: Solmun luontiajankohta.

en: The time that the node was last edited.
fi: Ajankohta jolloin solmua viimeksi muokattiin.

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
