Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Teaser
gl: Resumo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
