Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Page
hy: Էջ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›
