Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›
