Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
