Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау
