Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Binary
ps: دويال (Binary)

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
