Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Teaser
se: Ingreassa

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Rights
se: Rievttit
