Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sk: Vypočítaný odkaz na menu pre obsah (dostupný len počas ukladania).
