Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
