Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >
