Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sticky at top of lists
ta: பட்டியலில் மேலேயே நிலைநிறுத்த

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
