ISORegistry (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: German
am: ጀርመንኛ
