ISORegistry (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: On
be: На

en: Size
be: Памер

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: URL
be: Спасылка

en: Attachment
be: Дадатак

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: German
be: Нямецкая
