ISORegistry (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Size
bn: সাইজ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: German
bn: জার্মান
