ISORegistry (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Size
bs: Veličina

en: Preview
bs: Pregled

en: Attachment
bs: Prilog

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
