ISORegistry (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: On
ca: Actiu

en: Size
ca: Mida

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Examples
ca: Exemples

en: German
ca: Alemany
