ISORegistry (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: On
cy: Ymlaen

en: Size
cy: Maint

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: German
cy: Almaeneg
