ISORegistry (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: On
id: Pada

en: Size
id: Ukuran

en: Preview
id: Pratinjau

en: Attachment
id: Lampiran

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: URL alias
id: Alias URL

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Examples
id: Contoh
