ISORegistry (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Size
jv: Ukuran

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Examples
jv: Contoné
