ISORegistry (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
