ISORegistry (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Size
ps: كچه

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Attachment
ps: نښل
