ISORegistry (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: On
ru: Вкл

en: Size
ru: Размер

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Attachment
ru: Вложение

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: URL alias
ru: Синоним URL

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Examples
ru: Примеры

en: German
ru: Немецкий

en: Created on
ru: Создано
