ISORegistry (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: On
hi: चालू

en: Size
hi: आकार

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: URL
hi: यूआरएल

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: URL alias
hi: यूआरएल उपनाम

en: German
hi: जर्मन
