ISORegistry (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Size
kk: Көлем

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: German
kk: Неміс
