ISORegistry (8.x-2.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: On
ml: ഓൺ

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
