ISORegistry (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: On
fa: روشن

en: Size
fa: اندازه

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: URL
fa: نشانی

en: Attachment
fa: پیوست

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: German
fa: آلمانی

en: Created on
fa: ساخته شده در
