ISORegistry (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: On
tr: Açık

en: Size
tr: Boyut

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Attachment
tr: Ek

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Examples
tr: Örnekler

en: German
tr: Almanca
