ISORegistry (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: On
ur: آن

en: Size
ur: حجم

en: Preview
ur: جائزہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: German
ur: جرمن
