ISORegistry (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: On
bg: Включи

en: Size
bg: Размер

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: URL alias
bg: URL синоними

en: German
bg: Немски
