ISORegistry (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: On
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Preview
cs: Náhled

en: Attachment
cs: Příloha

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Examples
cs: Příklady

en: German
cs: Německy

en: Created on
cs: Vytvořeno v
