ISORegistry (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: German
dz: ཇར་མཱན།
