ISORegistry (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: On
el: Ανοικτό

en: Size
el: Μέγεθος

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την
