ISORegistry (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Size
eu: Tamaina

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Examples
eu: Adibideak

en: German
eu: Alemanera
