ISORegistry (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Size
ku: قەبارە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: German
ku: ئەلمانی
