ISORegistry (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: On
mr: वर

en: Size
mr: आकार

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Off
mr: बंद

en: German
mr: जर्मन
