ISORegistry (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: On
pl: Włączony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Preview
pl: Podgląd

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Examples
pl: Przykłady

en: German
pl: Niemiecki

en: Created on
pl: Utworzono
