ISORegistry (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: On
sv: På

en: Size
sv: Storlek

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Examples
sv: Exempel

en: German
sv: Tyska

en: Created on
sv: Skapad den
