Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
