Image Style Preview Image Manager (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Media
ar: ميديا

en: Details
ar: التفاصيل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Revert
ar: استرجع

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Preview image
ar: معاينة الصورة

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين
